Starosta a poslanci

Vo volebnom období 1995-1998

Starosta :

  • Alojz Koník

Poslanci :

  • František Gavorník – člen obecnej rady, zástupca starostu
  • Edita Heldová – člen obecnej rady
  • Ing. Zuzana Jakubcová – do 23.8.1996
  • Štefan Jakubčík – člen obecnej rady
  • Jakubec Branislav – predseda Komisie na ochranu verejného poriadku, obchodu a služieb
  • Hana Koníková-Jakubcová  – predseda Komisie finančnej, sociálnej, zdravotnej a pre správu majetku
  • Miroslav Kučera – člen obecnej rady do 20.1.1995, poslanec do 13.6.1997
  • Pavol Lukačovič
  • Katarína Mešková – do 16.6.1995 (vzdanie sa mandátu)
  • Ladislav Moravčík – člen obecnej rady od 20.1.1995
  • Oškera Rudolf – predseda Komisie pre životné prostredie, výstavbu, plánovanie, poľnohospodárstvo, lesné a vodné hospodárstvo
  • Ľudovít Ružička – predseda Komisie pre rozvoj  školstva, vzdelávania, kultúry, športu a agroturistiku – do 16.6.1995 (vzdanie sa mandátu)
  • Jozef Gajdošík – od 16.6.1995, doplnenie za pani Katarínu Meškovú
  • Ing. Miloš Koník – od 31.8.1995, doplnenie za pána Ľudovíta Ružičku
  • Daniela Hozlárová – od 25.10.1996, doplnenie za pani Zuzanu Jakubcovú
  • Juraj Schwarz – od 22.8.1997, doplnenie za pána Miroslava Kučeru