Starosta a poslanci

Vo volebnom období 1991-1994

Starosta :

  • Jozef Polakovič do 30.1.1991 (odstúpil)
  • Alojz Koník od 24.5.1991 (nové voľby)

Poslanci :

  • František Gavorník – člen obecnej rady, zástupca starostu od 24.5.1991
  • Jozef Gloznek
  • Edita Heldová – člen obecnej rady
  • Jozef Jakubčík
  • Štefan Jakubčík – člen obecnej rady
  • Irenej Jakubec – predseda Komisie ochrany verejného poriadku, obchod, služby a cestovný ruch
  • Mária Jakubcová
  • Alojz Koník – zástupca starostu, od 30.1.1991 zastupovanie v plnom rozsahu
  • Ing. Miloš Koník – predseda Komisie pre výstavbu a územné plánovanie, poľnohospodárstvo, lesné a vodné hospodárstvo
  • Miroslav Kučera
  • Marta Lániková – člen obecnej rady, od 30.1.1991 prednostka
  • Pavol Lukačovič – člen obecnej rady
  • Irena Lukačovičová – predseda Komisie finančnej a pre správu majetku
  • Vincent Moravčík
  • Viktor Polčič
  • Ľudovít Ružička – predseda Komisie pre rozvoj  vzdelávania, kultúry a športu
  • Peter Zajíček
  • Ivan Zubaj – do 13.9.1991, zmena trvalého pobytu
  • Alojz Nemček – od 18.3.1991, doplnenie za pani Martu Lánikovú
  • Rudolf Oškera – od 24.5.1991, doplnenie za pána Alojza Koníka
  • Ivan Magala – od 13.9.1991, doplnenie za pána Ivana Zubaj